yapışkanlı teflon cam kumaş
Konveyör bant
saf teflon film
Kurutma bandı
yapışkanlı teflon cam kumaş
konveyör-bant

TEXTAPE CONVEYOR BELT AND ADHESIVED TEFLON COTAED GLASS TAPES


Yapışkanlı Teflon kaplı cam kumaş bant, konveyör bant, istenilen ölçüde konveyör bandı imalatı ile sektörün lider firması Textape Termoplastik SAN. TİC. LTD. ŞTİ, tüm Türkiye genelinde KONVEYÖR BANT ürünlerinde değerli müşterilerine uygun fiyat, hızlı hizmet sunmaktadır.Ürünlerimiz, makina üreticileri tarafından her türlü makina ve ekipman başta olmak üzere tüm fabrikalarda her alanda başarı ile kullanılmaktadır.

Tüm PVC-PU-KAUÇUK Konveyör bant ve Yapışkanlı Teflon Kumaş Bant ürünlerimiz, DÜZ VE TANJANSİYEL KAYIŞLARIMIZ tamamen kalite standartları altında dünyanın konusunda sayılı üreticilerinin sıkı kontrolleri ile birinci sınıf hammaddeler ile üretilmektedir.

PVC Konveyör Bantlar uygun fiyatlı taşıma bantlarıdır. Tüm işletmelerin ihtiyacı olan yükleme indirme bindirme sırasında , fabrika içi yük ve malzeme taşıma esnasında yada üretim hatlarında, tüm makina ve ekipmanlar arası transfer işlemlerinde tercih edilmektedir.

PU Konveyör Bantlar,Gıda işletmelerinin tercih ettiği gıdaya uygunluğu , bazı yağlara ve asitlere karşı dayanımı ile yoğun olarak Gıda sektöründe kullanılmaktadır.

Teflon Örgü Konveyör Bantlar, Fikse, serigraf ve tekstil boyama işletmelerinde kurutma makineleri başta olmak üzere gıda işletmeleride kurutma ve pişirme konveyör bandı olarak kullanılmaktadır.

YAPIŞKANLI TEFLON CAM KUMAŞ-KONVEYÖR BANT

teflon bant

Yapışkanlı PTFE Teflon® Kaplı Cam Kumaş Bantlar

Detaylar
teflon kumas

PTFE Teflon® Kaplı Cam Kumaş Bantlar

Detaylar
teflon levha

Teflon® Kurutma Bantları

Detaylar
teflon

Saf Teflon Ürünleri

Detaylar
konveyor bant

PU Konveyör Bant

Detaylar
ptfe teflon kumas

Ambalaj ve Poşet Makinası Teflonu

Detaylar
ptfe teflon bant

YAPIŞKANLI Teflon Cam Kumaşlar

Detaylar
konveyör bantlar

PVC Konveyör Bant

Detaylar

Teflon® günümüzde tüm alanlarda ve bizim web sayfamızda PTFE ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte Teflon® Dupont firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde Dupont ürünleri satmamaktadır.

Copyright Textape 2014